2018 M. TARPTAUTINIS MATEMATIKOS KONKURSAS „KENGŪRA“ JAU ĮVYKO!

Musė turi 6 kojas, o voras 8. Iš viso 3 musės ir 2 vorai turi tiek pat kojų, kiek 9 viščiukai ir

1. a) 2 katės b) 3 katės c) 4 katės d) 5 katės e) 6 katės.

Stačiojo trikampio trijų kraštinių ilgių suma 18, o tų pačių ilgių kvadratų suma lygi 128. Koks yra trikampio plotas?

Tokius ir daug kitokių matematikos uždavinių 1-III klasių mokiniai sprendė tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“. Mokiniai dalyvavo Nykštuko, Mažylio, Bičiulio, Kadeto, Junioro bei Senjoro kategorijose ir sprendė matematikos uždavinius pagal klases. Uždavinių būta pačių įvairiausių. Šis konkursas vyksta kiekvienais metais trečią kovo ketvirtadienį. Jei nedalyvavai šiemet – lauksime kitais metais.

Rezultatai bus paskelbti balandžio mėnesio pabaigoje. Atsakymus galėsite pasitikrinti jau balandžio 15 dieną.

Laukiame nugalėtojų.

Matematikos mokytoja metodininkė Audronė Kvasnauskienė