MOKYTOJŲ DIENOS ŠVENTĖ

Spalio 5d. Šėtos gimnazijoje taip pat buvo paminėta Mokytojų diena. Ankstyvą rytą vos tik peržengę mokyklos slenkstį, mokytojai  buvo pasitikti su gėlėmis ir dvyliktokų bei kitų mokinių sveikinimais. Visi mokytojai turėjo galimybę pasijusti mokiniais ir dalyvauti dvyliktokų vedamose saugaus eismo ir istorijos pamokose, o vėliau  įrodyti įgytas žinias protų mūšyje.
11 valandą vienuoliktokai visus mokytojus pakvietė į gimnazijos aktų salę, kur mokytojai pasirinko vieną ar kitą darbo grupę. Vieni vaidino pasaką „Lapė gudragalvė”, kiti dainavo karaokė pasirinktas dainas, treti šoko Lotynų Amerikos šokius: samba, salsa, čia čia. Dar kiti statė bokštą iš makaronų ir zefyrų. Visiems- ir mokiniams, ir mokytojams-buvo įdomu ir linksma.
Mokytojus sveikino gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, Šėtos kultūros centro direktorius Vidmantas Valantiejus, Šėtos seniūnijos darbuotojai, gimnazijos mokinių taryba ir mažieji gimnazijos  mokiniai-pirmokėliai. Mokinių taryba organizavo rinkimus ir parengė nominacijas. Nominacija ,,Mokytojas-draugas“ atiteko muzikos mokytojai Živilei Būdienei, ,,Mokytojas-kolega“-Irmai Krivickienei  ir Metų mokytoju antrus metus iš eilės išrinktas kūno kultūros mokytojas metodininkas Vladas Kiaulakis.

Raminta Čiplytė, III klasės mokinė