Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Mūsų gimnazijos mokiniai išvyko į Airiją

Mokinės pasirengusios atstovauti gimnazijai Airijoje_

2022-10-25

Gimnazija tęsia Erasmus+ programos projekto „Auganti Europa: praeitis, dabartis, ateitis“ veiklas. Šį kartą gimnazija išlydėjo savo delegaciją į Airijos Barrisokane miesto gimnaziją, kur visą savaitę tęsis susitikimas su projekto partneriais.
Mokytojų Jurgitos Tekunovos ir Simonos Skorupskienės lydimos išvyko 8 mokinės: Miglė Matuolytė (IIa klasė), Roberta Adomaitytė (IIa), Aina Tkačenko (IIb), Austėja Jociūtė (IIb), Goda Bučytė (IIb), Dominyka Ragaišytė (IIb), Gaivilė Bikelytė (IIb), Kornelija Palinauskaitė (IIb).
Norinčių dalyvauti šioje išvykoje buvo daugiau nei galimybių išvažiuoti, todėl buvo surengtas atrankos konkursas, kurį laimėjusios mokinės jau džiaugiasi Airija.
Susitikimas Airijoje yra paskutinis šiame projekte. Bus susumuojami bendro 2 metų darbo rezultatai. Projekto veiklas apsunkino karantinas, tačiau vyko virtualūs susitikimai ir bendra 5 šalių mokinių ir mokytojų veikla nenutrūko. Baigiantis projekto laikui reikia aptarti bendro darbo sėkmes.
Borrisokane numatyta ne tik bendros veiklos mokykloje, bet ir ekskursijos, Akvariumo lankymas, airiškų šokių pamoka, muziejų lankymas, airių valgių degustacija. Laukia intensyvi ir turininga savaitė.
Užsimezgusi mokytojų, mokinių ir pačių mokyklų draugystė, tikėtina, bus tęsiama ir ateityje.
Palinkėkime mūsų delegacijai gero oro, puikių įspūdžių ir naujų patirčių tolimojoje Airijoje. Ir laukiame sugrįžtančių!

 

Antanida Likšienė

Blog Attachment
Atgal