gim_virselis1

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ RUGSĖJO 16-22 D. –,,JUDĖK LAISVIAU”

2023-10-02

Visoje Europoje rugsėjo 16-22 d skelbiama Judumo savaitė. 2023 m. Europos judumo savaitės tema – 𝑻𝒂𝒖𝒑𝒚𝒕𝒊 𝒆𝒏𝒆𝒓𝒈𝒊𝒋𝒂̨, o šūkis 𝑱𝒖𝒅𝒆̇𝒌 𝒍𝒂𝒊𝒔𝒗𝒊𝒂𝒖. Kampanijos šūkis – “Judėk laisviau” taip pat “neša” žinią, kad judėjimas – tai ne tik bėgimas ar įvairios mankštos, tačiau tai plati fizinio aktyvumo formų gausa.

Prie šios kampanijos prisijungė ir Šėtos gimnazija. Visą Judumo savaitės laikotarpį Šėtos gimnazijos bendruomenės nariai buvo skatinami aktyviai judėti. Kiekvieną rytą Gimnazijos pradinių klasių mokiniai kartu su savanorėmis iš 7-8 klasių  atliko bendrą mankštą. Gimnazijoje visą  Judumo savaitės laikotarpį ilgosios patraukos metu Gimnazijos bendruomenės nariai buvo kviečiami dalyvauti veikloje – ,,Just dance‘‘- judriosios pertraukos šokio ritmu”. Pažymint tarptautinę dieną be automobilio  Gimnazijos  darbuotojai buvo kviečiami  į Gimnaziją atvykti viešuoju transportu ar kooperuojantis.

Skatinant judėjimą Gimnazijoje 5-IV klasių mokiniai pakviesti dalyvauti akcijoje ,,Judriausias 2023 – žingsniuok ir skaičiuok‘‘, kurios metu mokiniai buvo raginami kasdien nueiti kuo daugiau žingsnių ir juos užfiksuoti. Akcijoje sudalyvavo 18 mokinių ir viena klasės vadovė.   I kl. mokinys Lukas Eigirdas nuėjo 115092 žingsnius, jis laimėjo I vietą, II vietos laimėtoja Miglė Matuolytė, III kl., kuri  nuėjo 85194 žingsnius, o III vietą laimėjusi 8 kl. mokinė Gabrielė Jončaitė per penkias dienas nuėjo 48688 žingsnius.  Džiugu, kad ši akcija- konkursas sulaukė susidomėjimo.

Džiaugiamės, kad į ,,Judumo savaitės‘‘ organizuojamas veiklas noriai įsitraukia Gimnazijos bendruomenės nariai.

 

Bendrinti: