Vaškinės žvakutės

MicrosoftTeams-image (42)

Vaškinės žvakutės

Gruodžio 19 d. antros klasės mokinius aplankė  antroko Adomo mama Eglė. Kartu su Adomu mama pristatė, ką jie veikia laisvalaikiu ir pakvietė antrokus išbandyti  kūrybiškumą. Pirmiausia vaikai sužinojo, iš ko gaminamas vaškas ir kokia jo nauda žmogui. Tada visi  kibo gaminti vaškines žvakeles. Susikaupę  suko vaško lakštus, vėliau puošė savo rankelėmis pagamintas žvakeles. Vaikai pasigamino ir vaškinius žaisliukus eglutei. Džiaugėsi, kad galės namuose papuošti savo žaliaskares.

Dėkojame Adomui ir jo mamai Eglei už puikiai praleistą laiką ir žinių pasidalinimą.

Pradinio ugdymo mokytoja Lina Vaicekauskaitė

Blog Attachment