5 kl. mokiniai europietiškos dainos fiestoje

Kėdainių „Ryto“ progimnazijoje nuskambėjo tradicinė „Europietiškos dainos fiesta 2024“ , kurios tikslas – suburti šalies mokinius bei mokytojus bendrai kūrybinei veiklai, skatinant mokinius domėtis užsienio šalių kalbomis ir kultūra, ugdant mokinių kalbinius ir kūrybinius gebėjimus, vokalinio meno saviraišką, sceninę kultūrą. Net 23 muzikiniai pasirodymai balandžio 26 d. nuskambėjo mokinių balsais. Gera buvo gėrėtis kiekvienu solistu, duetu, ansambliu ar kolektyvų pasirodymu, atvykusiu ne tik iš Kėdainių miesto bei rajono švietimo įstaigų, bet ir kolektyvu iš Šiaulių skyriaus tarptautinės Ukrainos mokyklos. Tarp šaunių ir gražių kolektyvų, solistų pasirodymų su Meksikiečių liaudies daina „La Bamba“, aranžuota Ritchie Valens, pasirodė ir salėje plojimų virtinę užkūrė Šėtos gimnazijos 5 kl. mokiniai. Dalyvaudami festivalyje mokiniai tobulino kultūrinę, meninę, komunikavimo ir pažinimo kompetencijas.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė