6 KLASĖS ANGLŲ KALBOS KONKURSAS RAJONO ETAPAS

Mūsų gimnazijos šeštokės šiemet pirmą kartą dalyvavo tokio lygio anglų kalbos konkurse rajono etape, kur patikrino ne tik savo anglų kalbos žinias, bet ir įgavo naujos patirties. Į rajono etapą buvo siunčiami tik geras anglų kalbos žinias turintys mokiniai. Tikimės, kad mokinės patyrė daug naujų emocijų, pamatė, kaipgi vyksta tokio lygio konkursai ir kitais metais jau bus daug drąsesnė bei labiau pasitikės savo žiniomis bei jėgomis. Grįžusios merginos pasidalino savo mintimis bei pastebėjimais.

„Atvykę į Kėdainius mes labai nervavomės ir nežinojome kas mūsų laukia, nes tokiame konkurse dalyvavome pirma kartą. Įėjusios į vidų buvom pasitiktos ir nuvestos į savo suolus. Organizatoriai mums išaiškino taisyklės, kaip viską daryti, o pabaigusios rašyti testą išėjome į koridorių ir kalbėjomės apie neaiškius klausimus. Po kiek laiko nuėjome į salę, kur turėjo vykti kalbėjimas, ir atsisėdusios ištraukėme kalbėjimui skirtus tekstus bei pasakas. Buvo duota apie 10 min. pasiruošti kalbėjimui. Labai nervinausi, nes pačiai pirmai teko kalbėti, o tai dar labiau išsigando ir suteikė nerimo… Rezultatais džiaugiuosi, nes visgi pirmą kartą dalyvavau tokiame konkurse ir tikrai labai norėčiau dar kartą nuvykti ir išbandyti savo jėgas.“

„Konkurse dalyvavau pirmą kartą. Kas man labai patiko, kad į jį važiavau ne viena. Pats konkursas vyko neilgai. Buvo smagu, nes galėjau pažiūrėti kaip gerai moku anglų kalbą. Pasirodo, kad ją moku visai neblogai. Užduotys nebuvo sunkios, tik reikėjo truputį pagalvoti. Kalbėjimas taip pat nebuvo sunku. Net pati nežinau, kodėl taip nervinausi ir bijojau. Konkurse gavau naujų žinių bei įgavau daugiau patirties, buvo labai įdomu ir naudinga, todėl kitąmet tikrai važiuočiau dar kartą.“

„Anglų konkursas buvo tikrai įdomus. Pradžioj rašėme testą kuris nebuvo sudėtingas. Tik pora klausimų nežinojau. Po pertraukėlės vyko kalbėjimas. Reikėjo perpasakoti tekstą. Tada mes visos labai jaudinomės. Aš iš jaudulio net nepilną tekstą perpasakojau, bet dabar turiu užsibrėžtą tikslą daugiau kalbėti viešumoj ir nebijoti. Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau šiame konkurse.“

Anglų kalbos mokytoja

Lena Chomenkienė