67-OSIOS LAIDOS ŠIMTADIENIS

Vasario 26 dieną Šėtos gimnazijoje vyko abiturientų šimtadienis. Pirmojoje renginio dalyje visus šventės dalyvius pasveikino ir sėkmės egzaminuose linkėjo gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, kuriam tai buvo pirmasis šimtadienis mūsų gimnazijoje. Taip pat ketvirtokams viso ko geriausio linkėjo jų auklėtoja Irena Ragožienė bei buvusi auklėtoja Loreta Kutrienė.
Antrojoje renginio dalyje vyko trečiokų surengti apdovanojimai „Kaktusas 2016”, kuriuose abiturientai buvo apdovanoti pusatestačiais, jiems įteikti kaktusai tokiose nominacijose kaip: „Metų universaliausias”, „Metų žvejys”, „Metų protas”, „Metų talentai“, „Metų sportininkai“, „ Metų selfis“ ir kt. Jas atsiimdami jie pademonstravo išradingumą ir kūrybiškumą. Visus linksmino organizatorių parodijuojamos grupės bei atlikėjai. Dalis jų buvo iš „80-ųjų diskotekos“: „Modern Talking”, C. C. Catch, dalis iš lietuvių atlikėjų ir grupių: „Olia-lia pupytės”, „Bavarija”, „Čilinam”, Džordana Butkutė. Po renginio visi svečiai vaišinosi įspūdingu kaktuso formos šventiniu tortu bei kitais užkandžiais, linksminosi ir šoko iki vėlyvo vakaro.
Linkime abiturientams per likusias 100 dienų užbaigti visus darbus mokykloje bei kuo sėkmingiau išlaikyti baigiamuosius egzaminus.

Raminta Čiplytė, III klasės mokinė

DSC_0015 DSC_0023 DSC_0036 DSC_0057 DSC_0087 DSC_0089 DSC_0125 DSC_0233 DSC_0288 DSC_0308