74 laidos Šimtadienis

2023-03-07

Kovo 3 d. Šėtos gimnazijoje vyko 74 laidos abiturientų Šimtadienio šventė, kurią tradiciškai surengė III gimnazinės klasės mokiniai. Abiturientai, mokytojai, II gimnazinių klasių atstovai buvo pakviesti į „Kaukių balių“. Jo metu, stengiantis nenutolti nuo šventinio vakaro temos, skambant iškilmingai muzikai, IV klasės mokiniai turėjo atlikti įvairias užduotis, pademonstruoti savo sumanumą ir kūrybiškumą. Po kiekvienos užduoties atlikimo jiems buvo įteikti organizatorių kurti pusatestačiai bei vėduoklės. Abiturientus sveikino Gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, pavaduotoja ugdymui Neringa Širkienė, pirmoji mokytoja Lina Rugienienė, klasės vadovė Lina Vaicekauskaitė. Visi džiaugėsi gražiu renginiu bei sukurta šventine nuotaika.

III klasės vadovė Vijolė Glebauskienė