Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Abė ir Cėlė

260354863_379176880624120_6786775950545703137_n

1 ir 2 kl. mokiniai lapkričio 25 dieną dalyvavo edukaciniame vaidinime „Abė ir Cėlė“. Renginio metu mokiniai žaismingai susipažino, o kai kurie įtvirtinino visas abėcėlės raides. Spektaklio personažai buvo pagaminti iš kasdienybėje sutinkamų ir vaikams atpažįstamų daiktų: pieštukų, popieriaus, siūlų. Po vaidinimo aktorė su mokiniais diskutavo, dėl ko verta mokytis skaityti ir rašyti, supažindino su įvairių šalių abėcėlėmis ir raidėmis. Taip buvo skatinamas vaikų sąmoningumas mokytis.

Grįžę į klases mokiniai džiaugėsi matytu spektakliu, dalinosi įspūdžiais ir geromis emocijomis.

 

Pradinio ugdymo mokytoja Lina Rugienienė

 

Blog Attachment
Atgal