Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

ABĖCĖLĖS ŠVENTĖ

Mūsų gimnazijos pirmokėliai gegužės 31 dieną dalyvavo Abėcėlės šventėje. Juk abėcėlė – tai pradžių pradžia, vedanti į Mokslo ir žinių šalį. Į salę susirinko ne tik pirmokai, bet ir jų tėveliai, mažesni broliukai ir sesutės. Pirmokai per šiuos mokslo metus išmoko skaityti, rašyti. Todėl ir susirinkusieji galėjo tuo įsitikinti: vaikai deklamavo eilėraščius, šoko, dainavo. Mokytoja kiekvienam pirmokui įteikė Pirmoko pažymėjimus. Gimnazijos direktorius M. Danilevičius palinkėjo ir toliau semtis žinių ir išminties. Bibliotekos vedėja V. Barauskienė kiekvienam pirmokėliui padovanojo po knygos skirtuką. Gera matyti, kaip buvę nedrąsūs pirmokėliai, tėvelių už rankyčių atvesti į mokyklą, tapo labiau savarankiški, paaugę ir daug sužinoję. Ačiū visiems susirinkusiems už gerą nuotaiką.

 

1 klasės mokytoja Lina

 

 

Blog Attachment
Atgal