Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

ADVENTO POPIETĖ

IMG_8081

Gruodžio 5 dieną 1-4 klasių mokiniai susirinko Gimnazijos fojė į Advento popietę. Gražūs žodeliai apie Adventą ir jo prasmę, uždegtos 4 žvakės, lyrinės dainelės apie angelus, adventinis šokis sukūrė ramią ir užburiančią aplinką. Mokiniai dalyvavo viktorinoje, kurioje sužinojo apie Advento tradicijas, papročius, religinių datų reikšmes. Vaikai, kuriems pavyko atsakyti į pateiktus klausimus, gavo prizelius, o visoms klasėms buvo įteikti gerų, skanių ir gražių Advento darbelių kalendoriai bei kūčiukai.

 

 

Blog Attachment
Atgal