gim_virselis1

AKCIJA ,,DAROM 2014”

Balandžio 25 d. Šėtos gimnazijos bendruomenės nariai dalyvavo kasmetinėje švarinimosi akcijoje ,,DAROM 2014”. Akcijos tikslas – skatinti Šėtos bendruomenės ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą. Akcijos dalyviai grėbė senus lapus, rinko medžių šakas, šlavė gimnazijos kiemą, ne tik rinko, bet ir rūšiavo surinktas šiukšles. Tokiu būdu atkreipiamas bendruomenės dėmesys į aplinkos apsaugą, atliekų rūšiavimo svarbą bei skatinamas mokinių  sąmoningumas šioje srityje.

Labai aktyvūs ir pasiruošę darbui buvo pradinių klasių mokiniai. Jie rinko ir rūšiavo šiukšles rastas gimnazijos stadione ir jo prieigoje. Vyresnių klasių mokiniai tvarkė Obelies upelio pakrantę, žydų kapines, Partizanų kalnelį, 5 – I klasių mokiniai, mokytojai, administracijos darbuotojai sutvarkė teritoriją aplink gimnaziją. Aktyviausi mokiniai pavaišinti saldainiais.

Dėkojame visiems nuoširdžiai dirbusiems švarinimosi akcijoje ,,DAROM 2014” ir prisidėjusiems prie Šėtos gimnazijos gražinimo.

 

Socialinė pedagogė Ilona Jakienė

Bendrinti: