Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

AKCIJA „DAROM 2018“

Šiandien organizuojamoje akcijoje „Darom 2018” Šėtos gimnazijos bendruomenė (1-IV klasių mokiniai, mokytojai, aplinkos darbuotojai) tvarkė ir švarino Gimnazijos teritorijos, Šėtos seniūnijos aplinką bei Šėtos miestelio paminklines vietoves, skatinant Šėtos gimnazijos bendruomenės ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą. Akcijos metu buvo pasodintos ,,Rojaus obelaites“ Gimnazijos 100-mečio jubiliejui paminėti.

Norime padėkoti Gimnazijos rėmėjams prisidėjusiems prie mokyklos aplinkos grąžinimo už akmenis ir žemes: Valdui Kleivai, Viliui Čerkauskui, Deividui Čeponiui.

 

Blog Attachment
Atgal