Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

AKCIJA DAROM 2019

DSC_1069

Balandžio 12 d. Šėtos gimnazijos bendruomenės nariai dalyvavo kasmetinėje švarinimosi akcijoje ,,DAROM 2019”. Akcijos tikslas – skatinti Šėtos bendruomenės ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą. Atkreipiamas bendruomenės dėmesys į aplinkos apsaugą, atliekų rūšiavimo svarbą, atsakingą vartojimą. Akcijos dalyviai tvarkė ne tik Gimnazijos teritoriją, bet ir Obelies upelio pakrantę bei paminklosaugines vietoves – Žydų kapines, Partizanų kalnelį.

Po darbų visa Gimnazijos bendruomenė susirinko paiškylauti, pailsėti, pažaisti, pasidžiaugti vieni kitų bendravimu.

Dėkojame visiems nuoširdžiai dirbusiems švarinimosi akcijoje ,,DAROM 2019” ir prisidėjusiems prie Šėtos gimnazijos ir jos apylinkių gražinimo.

 

Ilona Jakienė, vyresnioji socialinė pedagogė

 

 

Blog Attachment
Atgal