Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

AKCIJA DAROM 2021

192944468_1403338043373829_3511420562306054359_n

Šėtos gimnazijos bendruomenės nariai gegužės 7 d. dalyvavo kasmetinėje švarinimosi akcijoje ,,DAROM 2021”. Akcijos tikslas – skatinti Šėtos bendruomenės ekologišką mąstymą, pilietiškumą, bendradarbiavimą, socialinį aktyvumą. Atkreipiamas bendruomenės dėmesys į atsakingą vartojimą, aplinkos apsaugą, atliekų rūšiavimo svarbą. Gyventi tvarkingoje aplinkoje yra daug maloniau. Akcijos dalyviai tvarkė Obelies upelio pakrantę bei paminklosaugines vietoves – Žydų kapines, Partizanų kalnelį. Darbuotojai padirbėjo iš peties – Žydų kapinėse išravėjo žolėmis apžėlusius takelius, surinko vėjo nulaužytas medžių šakas, sugrėbė pernykščius lapus.

Dėkojame visiems, nuoširdžiai dirbusiems švarinimosi akcijoje ,,DAROM 2021”, ir prisidėjusiems prie Šėtos gimnazijos ir jos apylinkių gražinimo.

 

Ilona Jakienė, vyresnioji socialinė pedagogė

Blog Attachment
Atgal