gim_virselis1

AKCIJA DAROM 2021

Šėtos gimnazijos bendruomenės nariai gegužės 7 d. dalyvavo kasmetinėje švarinimosi akcijoje ,,DAROM 2021”. Akcijos tikslas – skatinti Šėtos bendruomenės ekologišką mąstymą, pilietiškumą, bendradarbiavimą, socialinį aktyvumą. Atkreipiamas bendruomenės dėmesys į atsakingą vartojimą, aplinkos apsaugą, atliekų rūšiavimo svarbą. Gyventi tvarkingoje aplinkoje yra daug maloniau. Akcijos dalyviai tvarkė Obelies upelio pakrantę bei paminklosaugines vietoves – Žydų kapines, Partizanų kalnelį. Darbuotojai padirbėjo iš peties – Žydų kapinėse išravėjo žolėmis apžėlusius takelius, surinko vėjo nulaužytas medžių šakas, sugrėbė pernykščius lapus.

Dėkojame visiems, nuoširdžiai dirbusiems švarinimosi akcijoje ,,DAROM 2021”, ir prisidėjusiems prie Šėtos gimnazijos ir jos apylinkių gražinimo.

 

Ilona Jakienė, vyresnioji socialinė pedagogė

Bendrinti: