gim_virselis1

AKCIJA ,,DAROM” ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Šių metų balandžio 22 dieną Šėtos gimnazijoje vyko akcija ,,Darom“. Ši akcija Lietuvoje startavo 2008 metais – nuo tada dalyvaujame ir mes. Akcijos tikslas – sutvarkyti aplinką ir surinkti kuo daugiau šiukšlių. Prie akcijos prisideda komunalinės bendrovės, kurios aprūpina maišais ir padeda išgabenti surinktas atliekas.

Klasėms  buvo skirtos vietos, kurias jie turėjo sutvarkyti. Po 4 pamokų visi mokiniai skubėjo į savo teritorijas. Viena klasė tvarkė mokyklos kiemą, kita – žydų kapines, o dar kiti – pakrantę prie upelio. Mūsų klasė tvarkė žydų kapines. Mokiniai griebė lapus, rinko šiukšles ir tvarkė takelius. Darbas nebuvo  sunkus, nes dirbti kartu su kitais ypač lengva.

Ši akcija skatina žmones mylėti gamtą ir nešiukšlinti, nes kur kas gražiau gyventi tvarkingoje ir švarioje aplinkoje. Mokiniai džiaugėsi prisidėdami prie akcijos – dauguma norėtų, jog tokių dienų būtų daugiau.

                                                                                                     Kamilė  Kliokmanaitė, Ia

DSC_0005 DSC_0016 DSC_0017 DSC_0058 DSC_0064 DSC_0065 DSC_0081

Bendrinti: