gim_virselis1

AKCIJA „LAIŠKAS NUO ANGELO SARGO“

Prieš Kalėdas Vilniaus miesto psichologinė-pedagoginė tarnyba ir UAB „Margiris“ organizavo akciją „Laiškas nuo Angelo sargo“ visos Lietuvos mokiniams. Šios akcijos tikslas buvo sudaryti sąlygas mokiniams dalintis šviesiomis, teigiamomis mintimis, skatinti jų kūrybiškumą, puoselėti grožio ir teisingumo suvokimą, prisidėti kuriant nepaprastą saldumynų dėžutę – ,,Laiškas nuo Angelo sargo“.

IIa klasės mokinė Evelina Alūzaitė dalyvavo šioje akcijoje, parašė laišką – palinkėjimą, skirtą  kitiems žmonėms. Iš organizatorių Šėtos gimnazijos mokinė  gavo padėką už dalyvavimą akcijoje.

Atrinkti laiškai buvo atspausdinti ir įdėti į sukurtas saldumynų dėžutes „Laiškas nuo Angelo sargo“. O visi vaikų atsiųsti laiškai buvo perduoti AB „Laima“ ir saugomi Šokolado muziejuje, Rygoje, Latvijos Respublikoje.

 

Dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja Lina Vaicekauskaitė

Bendrinti: