gim_virselis1

AKCIJA “SKAITYKIME KARTU” ĮSIBĖGĖJO

Rašytoja M. Stiefvater, populiaraus bestselerio „Virpėjimas“ autorė, yra pasakiusi: „Skaityti knygą vienam yra nuostabu, bet perskaitytą knygą aptarti su kitu žmogumi – dar nuostabiau.“ Vadovaudamiesi šia mintimi spalio mėnesį paskelbėme skaitymo skatinimo akciją „Skaitykime kartu“. Visą gimnazijos bendruomenę pakvietėme pasidalinti savo mintimis  apie įdomiausias knygas, paskaityti jų ištraukas.

Penktokai, aštuntokai ir I klasių gimnazistai mokėsi pristatyti perskaitytas knygas per lietuvių kalbos pamokas. Aštuntokai savo įdomiausią knygą ne tik pristatė, bet ir rašė trumpas rekomendacijas ant įvairiaspalvių klevo lapelių. Šiais lapeliais apipavidalino stendą „Labas, ką skaitai?“

Įgiję patirties, I a klasės gimnazistai Rimgailė ir Mantas sutiko dalyvauti bibliotekos organizuojamuose  knygų pristatymuose. Trečiokams jie  pristatė Vytauto Račicko „Šlepetę“. Susitikti su ketvirtokais  ir pristatyti šią knygą kartu su jais sutiko ir penktokai Orinta bei Dangiras. Renginyje įsisiūbavo diskusijos, nes buvo „Šlepetę“ skaičiusių ir net šiuo metu skaitančių ketvirtokų.

Šeštokės – Reda, Simona ir Vestina – panoro pristatyti knygeles patiems mažiausiems – pirmokams. Jos aptarė pasaką „Devyni broliai ir jų sesuo Elenytė“, Vytauto V. Landsbergio knygelę „Kieno liežuvis ilgesnis?“ ir Prano Mašioto „Kiškis drąsuolis“. Susitikime su  antrokais dalyvavo gausiausias būrys mokinių: šeštokės Austėja, Reda, Vestina, Simona, Glorija bei ketvirtokė Joana.

Džiugu, kad pasibaigus renginiams daugumai pradinukų kilo noras skaityti pristatytą knygą.

 

Bibliotekos vedėja Vida Barauskienė

DSCF8212 DSCF8265

2015-11-20-0806 2015-11-20-0807 2015-11-20-0825

Bendrinti: