gim_virselis1

„AŠ TIKRAI MYLIŲ LIETUVĄ“

Šiemet yra švenčiamos jau 96 – osios Lietuvos Nepriklausomybės akto paskelbimo metinės. Šią ypatingą dieną paminėjo ir Šėtos gimnazija. Šventės metu buvo rengiamos įvairios akcijos.

Lietuva nuo seno gali didžiuotis nuostabaus grožio pajūriu ir gintarais. Gintariniai papuošalai daugelį metų dabina lietuvaites, todėl Vasario 16 – osios dienos proga gimnazijos mokytojai ir mokiniai nusprendė pasipuošti šiuo akcentu. Džiugu, kad prie šios akcijos prisidėjo ne tik pedagogės, bet ir jaunesnės gimnazistės. Jų aprangą pagražino gintariniai karoliai, apyrankės ir segės. Taip buvo prisimintos senosios puošimosi tradicijos.

Šėtos gimnazija taip pat prisidėjo prie akcijos ,,Su gimtadieniu, Lietuva!“, skirtos paminėti valstybės Nepriklausomybės dieną. Jos metu mokiniai pripūtė geltonus, žalius ir raudonus balionus ir gimnazijos kieme pasveikino Lietuvą su gimtadieniu. Šventinį žodį tarė gimnazijos istorijos mokytojos ir direktorė. Jos pabrėžė Nepriklausomybės akto svarbą ir pasidžiaugė, kad mūsų šalis gali daug kuo didžiuotis. Minėjimo metu buvo apdovanotos atsakingiausios klasės, kurių mokiniai pasiekė geriausius rezultatus lankomumo, pažangumo, budėjimo ir kitų laimėjimų vertinime. Šventę užbaigė nuotaikinga M. Mikutavičiaus daina „Aš tikrai myliu Lietuvą“, kurią dainavo visi mokytojai ir mokiniai. Niūrus oras neišbaidė moksleivių, o dangų praskaidrino šimtai spalvotų balionų. Vėliau iš balionų buvo padarytos spalvotos pynės, o visų dar laukė smagi fotosesija valstybės gimtadienio proga.

Tokios šventės ugdo mokinių supratimą, kad reikia mylėti ir branginti savo tėvynę, nes ją turime tik vieną ir ji yra didžiausia mūsų vertybė.

 

Karolina Kužmarskytė, III klasė

 

 

 

DSC_0799 DSC_0761

DSC_0762 DSC_0765

DSC_0771 DSC_0793

DSC_0774 DSC_0775DSC_0805 DSC_0807 DSC_0808 DSC_0809 DSC_0810 DSC_0811 DSC_0814 DSC_0816 DSC_0817  DSC_0823 DSC_0832 DSC_0819DSC_0818

Bendrinti: