gim_virselis1

AMATŲ DIENA „DARBŠČIOS RANKOS VISKĄ GALI“

Gruodžio 2 dieną Šėtos gimnazijoje vyko rajoninis specialiųjų poreikių mokinių renginys – Amatų diena „Darbščios rankos viską gali“. Aktų salėje susirinkusius pasveikino direktoriaus pavaduotoja A. Kvasnauskienė ir palinkėjo  gražaus bei įdomaus darbo. Mini koncertą surengė ir Šėtos gimnazijos dainorėlės. Jos, vadovaujamos muzikos mokytojos Ž. Būdienės, atliko tris dainas. Kiekviena renginyje dalyvavusi mokykla pristatė savo namų darbus: įvairiais metodais ir būdais pristatytos mėgstamos profesijos – kirpėjo, virėjo, policininko, staliaus ir puodžiaus specialybės. Vėliau mokiniai su savo darbo vadovais išsiskirstė po kabinetus – dirbtuves (edukacines aplinkas, kur vyko skirtingi užsiėmimai). Kadangi artėja didžiosios metų šventės, ir tematika buvo šventinė. Kulinarijos meno mokė mokytoja Galina Podžeckienė. Jos darbo rezultatas – mokinių iškeptas obuolių pyragas. Dailės mokytoja G. Boreišienė su mokiniais gamino sveikinimo atvirukus. Technologijų mokytojas A. Baltrūnas mokė, kaip pasigaminti  kalėdinę eglutę. Psichologė A. Kaubrytė  ir jos vadovaujami mokiniai gamino žaisliukus eglutei. Buvusi gimnazijos mokytoja Regina Rylienė mokė siuvinėjimo ir dygsniavimo technikos. Visos veiklos sulaukė didelio mokinių susidomėjimo. Sugrįžę iš kabinetų mokiniai gimnazijos aktų salėje surengė gaminių parodą. Visi džiaugėsi gražiais darbais, dalinosi įspūdžiais.

Dėkojame Krakių M. Katkaus ir Akademijos gimnazijos mokiniams ir spec. pedagogėms, Kėdainių specialiosios mokyklos ir Labūnavos pagrindinės mokyklos mokiniams ir spec. pedagogėms už dalyvavimą mūsų organizuotame renginyje. Už geranoriškumą ir bendradarbiavimą nuoširdų ačiū tariame Šėtos gimnazijos dalykų mokytojams: G. Podžeckienei, G Boreišienei, Ž Būdienei ir V. Baltrūnui, psichologei A. Kaubrytei ir buvusiai mūsų gimnazijos mokytojai R. Rylienei.

 

Renginio organizatorės:

spec. pedagogė, logopedė metodininkė J. Bložienė,

 vyr. spec. pedagogė L. Kutrienė

DSCF2730 DSCF2735 (2) DSCF2755 DSCF2766 (2) DSCF2770 DSCF2787

Bendrinti: