Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

ANATOMIJOS MUZIEJUJE

Mūsų klasė nutarė vykti į ekskursiją ir vienas iš planų buvo aplankyti ,,Anatomijos muziejų” Kaune. Atvažiavę turėjome daug laiko iki muziejaus atidarymo, todėl pirmiausia aplankėme Karaliaus Mindaugo mokymo centrą. Ten mes išklausėme vadovės pasakojimo apie mokyklą, susipažinome su įvairiomis specialybėmis, apžiūrėjome patalpas. Tada keliavome į ilgai lauktą Anatomijos muziejų. Mus pasitiko ekskursijos vadovė, kuri turėjo supažindinti su ekspozicijomis bei eksponatais. Liftu pasikėlėme į trečiąjį aukštą, kur išvydome maždaug trijų metrų aukščio ant sienos gražiai išdėliotą žmogaus kaulų sandarą. Vadovė paprašė mūsų prisėsti, kol papasakos apie žmogaus anatomiją. Buvo įdomu , visi labai įdėmiai klausėmės. Vėliau turėjome galimybę apžiūrėti visus eksponatus. Jų buvo be galo daug . Keista buvo juos matyti , gal net šiurpu, žinant , kad visa tai yra tikra, tikro žmogaus… Matėme keletą akvariumuose patalpintų nesveikų naujagimių. Į šiuos mažylius buvo graudu žiūrėti. Buvo ir kitokių keistenybių.

Grįždami dalinomės įspūdžiais. Tikrai nesigailime, jog aplankėme būtent šį muziejų. Be abejo, buvo įdomu. Tai, ką matėme, panaudosime biologijos pamokose.

 Erika Lukoševičiūtė, I a

 

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal