Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Antrokai eksperimentuoja, tyrinėja ir mokosi

136957579_407298057150978_4763684501525671168_n-2

Vaikai yra be galo smalsūs, jiems įdomu viskas, ko jie dar nežino arba nėra patyrę. Nuobodžiais ar jiems nesuprantamais metodais, sausa vadovėlio medžiaga sudominti sunkoka. Per pasaulio pažinimo pamokas mums pagelbėja įvairių tyrimų ir bandymų metodas. Šią savaitę antrokai tapo jaunaisiais mokslininkais ir atliko du bandymus: ,,Pipirai čiuožikai“ ir ,,Skittles vaivorykštė“. Pirmiausia išsikėlė hipotezę, tada eksperimentavo ir aiškinosi, kodėl vandens paviršių pasiekusios aktyvios medžiagos (šiuo atveju – indų ploviklis), tą paviršių išardo. Tokiu būdu jis greitai patenka po nešvarumais ir kartu su vandeniu atskiria nešvarumus nuo paviršiaus. Vaikai įsitikino ir suprato, kad spalvoti ir skanūs Skittles saldainiukai yra prisotinti įvairių dažų, kurie sveikatai naudos nesuteikia. Gal kiek ir liūdna, kad negali mėgautis tokiais viliojančiais saldėsiais. Bet… stebuklas! Mokinių lėkštelėse pasklido nuostabaus grožio vaivorykštės. Visų nuotaika pasitaisė ir toliau grožėjosi sukurtais stebuklais.

2 klasės mokytoja Danguolė Zubieliauskienė

Blog Attachment
Atgal