Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

ANTROKAI MOKOSI PLAUKTI

384560541_357157253468966_7324387780974359110_n

Nuo šių mokslo metų pradžios Šėtos gimnazijos antros klasės mokiniai dalyvauja projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje”. Pagal VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuro parengtą programą antrokai mokosi saugaus elgesio vandenyje ir pagrindinių plaukimo įgūdžių. Vaikai susipažįsta su vandeniu, mokosi plūduriavimo ir kvėpavimo pratimų, plaukimo judesių gulint ant pilvo ir nugaros. Pamokose trenerės Neringa ir Diana moko vaikus teisingai šokti į vandenį bei pagrindinių saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens taisyklių.

Žaviuosi antrokais, kurie yra drąsūs, imlūs, noriai mokosi ir kiekvieną plaukimo pamoką patiria sėkmes.

 

Pradinio ugdymo mokytoja Zinaida Kleivienė

Blog Attachment
Atgal