Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

APDOVANOTI AKTYVIAUSI BIBLIOTEKOS SKAITYTOJAI

18835263 18835467 18871484 18902053Jau daugelį metų mūsų Gimnazijoje tradicija apdovanoti aktyviausius bibliotekos skaitytojus. Šiais mokslo metais aktyviausiomis skaitytojomis buvo išrinktos pradinukės: antrokė Rugilė Telvoševičiūtė, trečiokė Saulė Garnytė bei ketvirtokė Miglė Matuolytė. Gimnazistų tarpe šią nominaciją pelnė Ia klasės gimnazistas Tomas Šablevičius. Visiems jiems, knygų bičiuliams, įteiktos atminimo dovanėlės – knygos, už kurias esame dėkingi mus parėmusiai leidyklai „Alma littera“.

Tikimės, kad mokiniai ir toliau domėsis knygomis, jas skaitys, nes, pasak Dž. Adisono, skaitymas protui yra tas pats, kas fizinis lavinimas kūnui.

 

Bibliotekininkė Vida

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal