APKABINKIME ŽEMĘ

Kovo 20 d. buvo minima pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šią dieną ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Kovas pirmasis pavasario mėnuo, kuris atneša žinią apie grįžtančius paukščius, aukščiau kylančią saulę. Šią dieną mūsų Gimnazijoje minėjome Žemės dieną taip pat. Šokio vyr. mokytoja Rasa Pakienienė su mokinėmis dalyvavo visuotinėje akcijoje ,,Apkabinkime žemę“ ir paruošė šokį su būrelių mergaitėmis. Ilgosios pertraukos metu visa mokykla sugūžėjo į kiemą, kuriame 8 kl. mokinės Kamilė ir Paulina pristatė Žemės dienos paminėjimo reikšmę, pakvietė kovo 25 d. sudalyvauti pasaulinėje akcijoje ir išjungti valandai šviesas. Šokių būrelių 4-6 kl. mergaitės sušoko ,,Šokį Žemei“, kuris privertė visus susimąstyti, koks žmogus ir jo poelgiai yra svarbūs gamtai. Visų klasių mokiniai papuošė parko pievelę savo darytais žydinčiais žiedais.

Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Boreišienė

DSC_0002 DSC_0048 DSC_0057 DSC_0063 (1) DSC_0083 DSC_0084 (1) DSC_0101 (1) DSC_0108 DSC_0114 DSC_0119 DSC_0138