gim_virselis1

APSILANKĖME VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETE

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) sausio 16 d. atvėrė duris visiems juo besidomintiems moksleiviams. Universitetu susidomėjome ir mes – Šėtos gimnazijos II – IV klasių moksleiviai, nes tikėjomės sužinoti daugiau apie studijas.

Į universitetą sugužėjo minios moksleivių iš įvairiausių Lietuvos miestų. Buvo suteikta galimybė dalyvauti paskaitose, susitikti su  įvairiausių profesijų atstovais, VDU studentais. Vienu metu vyko kelios skirtingos veiklos: įvairios paskaitos; buvo galima spręsti anglų kalbos lygio ar studijų krypties nustatymo testus. Vyko susitikimai su fotografu, ekonomiste, vertėja, investicijų vadovu ir kitais specialistais. Daugiausia apie studijas būtent šiame universitete sužinojome iš Politikos, Gamtos ir Menų fakultetų studentų. Kiekvienas galėjome užduoti rūpimus klausimus, padiskutuoti grupėse, pasimokyti įvairiausių universitete dėstomų kalbų.

Ši įsimintina išvyka buvo pilna įspūdžių. Svarbiausia, sužinojome tai, kas pravers stojant į universitetą ar renkantis tolimesnę karjeros kryptį.

Evelina Alūzaitė,  II b klasė

Bendrinti: