Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Ar girdėjote kas yra pieno plastikas? Įmanoma pagaminti ar ne?

1639380611578

2021-12-16

II klasės mokiniai išklausė teorinę pamoką apie pieną ir jame esančias medžiagas. Sužinojo apie pieno baltymą kazeiną, iš kurio ir gaminome pieno plastiką (varškę). Mokiniai atsinešė karvės ir ožkos pieno, jį kaitino ir įpylę acto stebėjo baltymo kitimą, varškės susidarymą. Panaudoję maistinių dažų gautą pieno plastiką dažė. Iš gautos masės mokiniai formavo figūrėles. Buvo labai įdomi, naudinga, mokanti praktinių įgūdžių pamoka.

Vaida Klevinienė ir Rita Lingienė

 

Blog Attachment
Atgal