gim_virselis1

AR NORĖČIAU BŪTI MOKYTOJU?

2022-10-06

 

Pasitinkant Mokytojo profesijos šventę, spalio 4 d. vyko tradicinė Karjeros diena. Šią dieną III ir IV gimnazinių klasių mokiniai tapo pradinių klasių, matematikos, lietuvių kalbos ir kitų dalykų Mokytojais. Tai puiki proga iš arčiau susipažinti su Mokytojo profesija. Būsimi mokytojai iš anksto ruošėsi pamokoms, tarėsi, kurio dalyko pamokoje norėtų padirbėti, aptarė su mokytojais dalykininkais pamokų planus, temas ir užduotis. Tuo metu Mokytojai galėjo aplankyti Šėtos kultūros centre eksponuojamą dailės darbų parodą, pasišnekučiuoti su kolegomis. Mokytojai nekantriai laukė grįžtančių jaunųjų mokytojų iš pamokų. Klausėme, kaip sekėsi, kokius jausmus patyrė, ar norėtų ateityje tapti mokytojais? Mūsų mokiniams buvo smalsu, netikėta, puiki patirtis ir norėtų dar kartą jaunesniems mokiniams pravesti pamokas. Kai kurie jaunieji mokytojai pastebėjo, kad reikia kantrybės nuraminti kelis išdykaujančius mokinukus, į kai kurias užduotis pažvelgti kūrybiškai. Mokiniai įsitikino, kad Mokytojo profesija nėra lengva, tačiau įdomi, įtraukianti ir prasminga.

Ilona Jakienė, socialinė pedagogė metodininkė

 

Bendrinti: