gim_virselis1

,,AŠ DEGIAU NERIMU, VEDANČIU Į PAŽINIMO GELMES…“ VYTAUTAS MAČERNIS

Balandžio 11 dieną I – IV gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo poezijos spektaklyje apie Vytautą Mačernį, kuris gyveno ir kūrė XX a. viduryje. Tragiškai žuvo baigiantis II pasauliniam karui 1944 m. Jam buvo tik 23-eji, tačiau paliko įdomią filosofinę poeziją, kurioje kalbama apie jauno žmogaus savijautą, gyvenimo prasmės suvokimą, dvasinį nerimą, ieškojimus… Kauno mažojo teatro aktorius Alvydas Brunalas, skaitovų konkursų laureatas, pasakojo apie Vytauto Mačernio gyvenimą, perteikė susižavėjimą poezija, nuostabiai deklamavo jaunojo poeto eiles… Mūsų mokiniai ne tik klausėsi poezijos, bet ir turėjo galimybę pasimokyti raiškaus deklamavimo. Kai aktorius pagyrė atidžius klausytojus, supratome, kad moderniame pasaulyje vis dar gali būti įdomi poezija…

Lietuvių kalbos mokytoja Regina Šidlauskienė

Bendrinti: