gim_virselis1

AŠTUNTOKŲ IŠVYKA Į LIETUVOS KARIUOMENĖS KARINIŲ ORO PAJĖGŲ ORO ERDVĖS STEBĖJIMO IR KONTROLĖS VALDYBĄ

8 klasės mokiniai 2018 metų gegužės 17 d. lankėsi Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyboje. Mokiniai sužinojo apie oro pajėgų  struktūrą, veikimo būdą, ginklus, maskuotę.

Pati ekskursija prasidėjo įdomiai, nes mes pajautėme karinę tvarką. Tik išlipę iš autobuso buvome surikiuoti, pravesta instrukcija, kaip turime elgtis ir laikytis tvarkos. Vėliau ėjome į  vieną iš pastatų, kur vadovas mus supažindino su oro pajėgų struktūra. Po to  užmaskavo mūsų veidus žaliais ir rudais kareiviškais dažais  ir aprodė galingus neužtaisytus  ginklus, kuriuos ir patiems davė palaikyti, užtaisyti. Galiausiai išėjome į lauką ir mėtėme granatas į taikinius. Viena ekskursijos vadovė davė mums vertingų patarimų, kaip išgyventi miške neturint jokių daiktų, išmokė užsikurti laužą .

Visiems važiavusiems ši ekskursija labai patiko, nes sužinojome daug naujų dalykų, įgijome patirties, sužinojome apie Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybą.

 

8 klasės mokinės Martyna Kiaunytė ir Simona Ivanovaitė

 

Bendrinti: