Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

ATVIRA DISKUSIJA SU GIMNAZIJOS MOKINIAIS

Kovo 16 dieną Gimnazijos aktų salėje buvo organizuojama diskusija tema „Kas lemia sėkmę patiriantį mokymąsi?“. Diskusijoje dalyvavo 20 Šėtos gimnazijos mokinių klubo „Veikime ir spręskime kartu“ narių. Mokiniai buvo kviečiami atvirai diskusijai apie tai, kas padeda mokytis, kas trukdo, apie pamoką, ir veiksnius, lemiančius jos kokybę. Diskusijos dalyviai džiaugėsi galėdami išreikšti savo nuomonę, jautėsi, kad gali prisidėti prie ugdymo kokybės gerinimo ir norėtų, kad šios diskusijos vyktų reguliariai.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Jurgita Puskepalytė

DSC00113 DSC00114 DSC00115 DSC00116 DSC00117

 

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal