gim_virselis1

ATVIRAS DIALOGAS SU POLITIKAIS

Rugsėjo 29-oji buvo neeilinė diena gimnazijoje – į atvirą diskusiją su Šėtos gimnazistais ir mokytojais atvyko net 4 Kėdainių rajono vienmandatėje apygardoje savo kandidatūras į LR Seimą iškėlę politikai: Virginija Baltraitienė, Justas Pankauskas, Andrius Navickas ir Darius Kaminskas. Pirmą kartą gimnazijos bendruomenė galėjo vienu metu išgirsti visų 4 kandidatų į Seimą nuomonę įvairiais rūpimais klausimais ir palyginti kandidatų pasiruošimą parlamentiniam darbui.

Diskusijoje klausimus pateikė ir gimnazistai, ir mokytojai. Jie kėlė opias švietimo ir kitas problemas: korupciją, aukštojo mokslo perspektyvas, pedagogų darbo sąlygas, piliečių abejingumą rinkimams. Išklausę kandidatų samprotavimus ir mokytojai, ir pirmą kartą balsuoti eisiantys mūsų gimnazijos abiturientai galės lengviau apsispręsti, už ką jie balsuos.

Tokia atvira diskusija, mano nuomone, yra reikalinga, nes skatina bendruomenę aktyviau domėtis politiniais valstybės procesais, reikšti savo nuomonę ir būti pilietiškiems.

 

Istorijos mokytoja ekspertė Audronė Pečiulytė

 

dsc_0843 dsc_0850 dsc_0857 dsc_0868

Bendrinti: