gim_virselis1

ATVIRŲ DURŲ DIENA 2021 KĖDAINIŲ PROFESINIO RENGIMO CENTRE

II klasės mokiniai lapkričio 19 d. apsilankė Kėdainių profesiniame rengimo centre, kur buvo pristatomos mokymo programos, mokiniams, turintiems pagrindinį ar vidurinį išsilavinimą. Profesijų pasirinkimas labai platus: apdailininko (statybininko), suvirintojo, virėjo, automobilio mechaniko, siuvėjo, kirpėjo, padavėjo ir barmeno bei kitos mokymo programos. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti Kėdainių profesinio rengimo centre vykstantį statybininko (apdailininko) meistriškumo konkursą, kuriame dalyvavo profesinių mokyklų mokiniai iš įvairių Lietuvos miestų. Mūsų mokiniai iš arčiau pamatė ir išbandė kai kurių profesijų darbo priemones, apžiūrėjo dirbtuves, galėjo pasikalbėti su Profesinio centro mokiniais bei profesijos mokytojais.

Dėkojame Kėdainių profesinio rengimo centro pedagogams už šiltą priėmimą ir išsamų profesijų pristatymą.

 

Ilona Jakienė, vyresnioji socialinė pedagogė

Bendrinti: