gim_virselis1

ATVIRŲ DURŲ DIENA INGLEBY

Lietingą birželio 11 d. šeštadienio rytą gimnazijos komanda: direktorius M. Danilevičius, pavaduotoja N. Širkienė ir mokytojos I. Krivickienė, I. Ragožienė išskubėjome į Pagirių km., kur vyko mūsų partnerių ir rėmėjų Ingleby Lithuania Agro atvirų durų diena.

Įmonės vadovas Stefanas papasakojo, kokios veiklos yra vykdomos, akcentavo organizacijos puoselėjamas vertybes – tvarumą, atsakomybę, šeimą, kolektyvo gebėjimus būti gera komanda.

Įmonės darbuotojai parodė grūdų saugyklų patalpas, įrenginius, kur bus valomi, džiovinami ir beicuojami grūdai. Didelį įspūdį paliko naujų technologijų įdiegimas. Stebėjome, kaip per metus pagražėjo įmonės aplinka, išsiplėtė statinių plotai.

Renginio metu svečiai vaišinosi kava, saldumynais, užkandžiais. Susirinkusių šeimų vaikai galėjo pasidžiaugti vaikiškų žaidimų aikštele. Buvo smagu po įmonės teritoriją pasivėžinti didžiuliais šiuolaikiškais traktoriais.

Buvo įdomu ne tik susipažinti su mūsų gimnazijos partnerių vykdoma veikla, bet ir pabendrauti, pasidalinti mintimis, idėjomis.

 

Mokytojos I. Ragožienė , I. Krivickienė

 

111717 120113 120339

Bendrinti: