gim_virselis1

ATVIRŲ DURŲ DIENA ,,PAGALBOS SKAMBUTIS 112“

Rugsėjo 26 d. II klasės mokiniai lankėsi Kėdainių PK organizuotoje Atvirų durų dienoje ,,Pagalbos skambutis 112“. Šiais metais Kėdainių Policijos pareigūnai susitikimą su mokiniais organizavo Kėdainių Didžiosios rinkos aikštėje. Daug džiaugsmo ir šypsenų sukėlė tarnybinių šunų pasirodymas. Mokiniai galėjo susipažinti su skubią pagalbą teikiančių tarnybų: policijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, greitosios medicinos pagalbos autotransporto ir darbo priemonėmis, buvo pristatomas muitinės ir karo policijos tarnybų darbas. Mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti visų tarnybų automobilių įrangą bei susipažinti su pagalbos teikimo principais. Pareigūnai papasakojo mokiniams apie savo profesijos ypatumus, pademonstravo, kaip naudojamos darbo priemonės.

 

 

Ilona Jakienė, vyresnioji socialinė pedagogė

Bendrinti: