gim_virselis1

ATVIRŲ DURŲ DIENA POLICIJOS KOMISARIATE

Rugsėjo 27 d. II klasės mokiniai lankėsi Kėdainių PK organizuotoje Atvirų durų dienoje ,,Pagalbos skambutis 112“. Šiais metais Kėdainių Policijos komisariato pareigūnai organizavo susitikimą su visomis skubią pagalbą teikiančiomis tarnybomis: policijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, greitosios medicinos pagalbos skyriaus bei muitinės. Buvo demonstruojamos specialiųjų tarnybų autotransporto priemonės, netrūko norinčių pasėdėti už policijos automobilio vairo, įjungti sireną, švyturėlius bei išbandyti garsiakalbį.

Kauno apskrities priešgaisrines gelbėjimo valdybos Kėdainių pareigūnai mokinius supažindino su ugniagesio gelbėtojo profesija, kaip naudotis pirminėmis gesinimo priemonėmis. Mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti greitosios medicinos pagalbos automobilių įrangą bei susipažinti su pirmosios medicininės pagalbos teikimo principais. Mokinių plojimais buvo sutiktas tarnybinio šuns pasirodymas.

Šis susitikimas mokiniams patiko. Jų nuomone, gautos žinios padės apsispręsti ateityje renkantis profesiją.

 

 

Ilona Jakienė, vyr. socialinė pedagogė

 

Bendrinti: