Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Augame su M. K. Čiurlioniu

20211115_103415

Lapkričio 15 d. Gimnazijos Ia, Ib, III ir IV kl. mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Augame su M. K. Čiurlioniu“. Renginio metu pristatyta M. K. Čiurlionio ir jo amžininkų meno darbų paroda, aktorės Livijos Krivickaitės pasakojimus apjungė kompozitoriaus muzika.

Šiuo projektu siekiama įgyvendinti kūrėjo puoselėtą idėją, kuri sujungia žodį, muziką ir dailę. Menų sintezė- tarsi instrumentas, kuriuo sužadinamas mokinių noras domėtis kultūra, menu, pažinti tautos istoriją.

 

Neformaliojo švietimo organizatorė Vaidutė Kleivienė

 

Blog Attachment
Atgal