Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2019

20190117_113244

Sausio 17 d. Šėtos gimnazijos III-IV klasių mokiniai dalyvavo Aukštųjų mokyklų mugėje 2019. Aukštųjų mokyklų atstovai pristatė savo pirmosios ir antrosios pakopos studijų programas, pasirinkimo galimybes ir priėmimo tvarką. Savo veiklą mokiniams pristatė ir profesinio mokymo įstaigos, siūlančios gausų profesinio mokymo pasirinkimą. Žalgirio arenoje dalyvaujančios mokyklos turėjo galimybę pristatyti savo inovacijas, išradimus, pateikti studentų darbų ekspozicijas. Aukštųjų mokyklų atstovai konsultavo susidomėjusius mokinius, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms. Mokiniai turėjo galimybę pabendrauti tiek su universitetų dėstytojais, tiek su studentais, išgirsti vertingų patarimų.

 

                                                Ilona Jakienė, vyresnioji socialinė pedagogė

 

Blog Attachment
Atgal