gim_virselis1

AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2020

Sausio 23 d. Šėtos gimnazijos II-IV klasių mokiniai dalyvavo Aukštųjų mokyklų mugėje 2020. Aukštųjų mokyklų atstovai pristatė savo pirmosios ir antrosios pakopos studijų programas, pasirinkimo galimybes ir priėmimo tvarką. Savo veiklą mokiniams pristatė ir profesinio mokymo įstaigos, siūlančios gausų profesijų pasirinkimą. Žalgirio arenoje dalyvaujančios mokyklos turėjo galimybę pristatyti savo inovacijas, išradimus, pateikti studentų darbų ekspozicijas.

Pasak rengėjų, studijų kurso pasirinkimas kiekvienam jaunam žmogui yra labai atsakingas ir sudėtingas procesas, todėl svarbu turėti viziją, kuo jie tikisi tapti ir ką turėtų padaryti, kad tai pasiektų. Todėl aukštųjų mokyklų atstovai yra pasirengę palengvinti būsimo studento apsisprendimą, pateikdami vertingų patarimų. Renginyje buvo pateikta visa reikalinga informacija apie priėmimo tvarką, priėmimo procesą, pasirengimą studijoms. Mokiniai turėjo galimybę pabendrauti tiek su universitetų dėstytojais, tiek su studentais, išgirsti vertingų patarimų.

 

                                                Ilona Jakienė, vyresnioji socialinė pedagogė

Bendrinti: