gim_virselis1

AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2023

2023-01-23

Sausio 19 d. Šėtos gimnazijos III–IV klasių mokiniai dalyvavo Aukštųjų mokyklų mugėje 2023. Aukštųjų mokyklų atstovai pristatė savo pirmosios ir antrosios pakopos studijų programas, pasirinkimo galimybes ir priėmimo tvarką. Savo veiklą mokiniams pristatė ir profesinio mokymo įstaigos, siūlančios gausų profesijų pasirinkimą.

Pasak rengėjų, „Aukštųjų mokyklų mugė 2023“ šiais metais yra jubiliejinė – 20-oji, kurioje apsilankė net 13 860 jaunuolių, mokytojų, tėvų iš visos Lietuvos. Karjeros mugės metu arenos Amfiteatre vyko aktualios diskusijos dešimtokams bei abiturientams. Studijų kurso pasirinkimas kiekvienam jaunam žmogui yra labai atsakingas ir sudėtingas procesas, todėl svarbu turėti viziją, kuo jie tikisi tapti ir ką turėtų padaryti, kad tai pasiektų. Todėl aukštųjų mokyklų atstovai yra pasirengę palengvinti būsimo studento apsisprendimą, pateikdami vertingų patarimų. Renginyje buvo pateikta visa reikalinga informacija apie priėmimo tvarką, priėmimo procesą, pasirengimą studijoms. Mokiniai turėjo galimybę pabendrauti tiek su universitetų dėstytojais, tiek su studentais, išgirsti vertingų patarimų.

Ilona Jakienė, socialinė pedagogė metodininkė

Bendrinti: