Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

BALTUMO ŠVENTĖ 2019

baltumo šventė 2019 6

Vasario 9 d. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras ,,Obuoliukai“ dalyvavo XIII respublikiniame dainos festivalyje ,,BALTUMO ŠVENTĖ 2019“, kuris vyko Kauno Žalgirio arenos amfiteatre. Festivalyje dalyvavo apie 700 dalyvių iš visos Lietuvos. Gera buvo ir mums savo pasirodymu nudžiuginti žiūrovus. Įveikėme scenos baimę ir pasitikėdami savimi sudainavome Ingos Šeduikienės dainą „Voro puota“. Sulaukėme gausių plojimų ir pagyrų.
Nors mes dar maži scenos artistai, tačiau tvirtai ir drąsiai bandom žengti tobulėjimo keliu. Viską galima įveikti ir gerai atlikti, jei yra didelis noras. Tad džiaugiamės dalyvavę ir smagiai praleidę šeštadienio dieną.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

 

Blog Attachment
Atgal