gim_virselis1

Bendra veikla, siekiant socialinės partnerystės ir dalijimosi gerąja patirtimi

2022-02-10

Vasario 9 d. popietę Gimnazijoje įvyko susitikimas su socialiniais partneriais – viešėjo atstovai iš Šėtos seniūnijos, Šėtos kultūros centro, Šėtos miestelio bibliotekos, Šėtos socialinio ir ugdymo centro, Šėtos bendruomenės. Susitikimo metu susitarta dėl bendrų veiklų, kurios vienytų ir apjungtų Šėtos miestelyje veikiančias įstaigas, o Šėtos krašto žmonėms jos būtų patrauklios ir prasmingos; aptarta, kaip socialiniai partneriai gali padėti įgyvendinti Gimnazijoje atnaujintą turinį, nes veikiant kartu plėtojamas ir stiprinamas bendradarbiavimas, skatinama kurti veiklų įvairovę priimant sprendimus ir susitarimus.

Mindaugas Danilevičius, Gimnazijos direktorius, su socialiniais partneriais pasidalijo šiai dienai Gimnazijai aktualiais klausimais ir rūpesčiais, pakvietė visus kartu geranoriškai bendradarbiauti auginant kultūringą ir atsakingą mokinį – mūsų visų Vaiką.

 

Vaidutė Kleivienė, neformaliojo švietimo organizatorė

Bendrinti: