Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

BIBLIOTEKA PASIPUOŠĖ EGLUTE IŠ KNYGŲ

Gruodžio 16 dieną mūsų gimnazijos bibliotekoje vyko kalėdinės knygų eglutės statybos, kuriose dalyvavo beveik visi gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Eglutei buvo panaudotos besidubliuojančios knygos bei šiuo metu nenaudojami vadovėliai. Kiekvienas turėjo padėti po knygą ir ne bet kaip, o kad eglė išlaikytų pusiausvyrą ir nesugriūtų. Pradinukams su šia užduotimi susidoroti padėjo dešimtokai „architektai“ Armandas ir Tomas.

Tai simboliškas, gimnazijos bendruomenę vienijantis renginys, skirtas bibliotekų metų užbaigimui.

Bibliotekos vedėja Vida Barauskienė

img_20161216_131122 img_20161216_131251

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal