BŪRELIŲ MUGĖ

Rugsėjo 23 d. gimnazijos fojė šurmuliavo mokiniai ir mokytojai, kurie pristatė šių mokslo metų būrelius. Mokiniai galėjo susipažinti ne tik su stendiniais pranešimais, bet ir stebėti folkloro būrelio ,,Iš senolių skrynių“ pasirodymą, pašokti kartu su ,,Šypsenos“ būrelio  šokėjomis, domėtis,  kaip juda pačių mokinių sukonstruoti būrelyje ,,Linksmieji robotukai“  robotai, pasigrožėti medžio dirbiniais,  sukurtais ,,Meistro“ dirbtuvėje.

Šiemet gimnazijoje 1-IV klasių mokiniai galės lankyti 22 būrelius, kurie apima  sporto, turizmo, menų, mokslinę, pažintinę, techninę kryptis. Būreliams vadovaus 17 patyrusių mokytojų. Neformaliojo švietimo užsiėmimai gimnazijoje prasidės spalio 1 dieną. Džiugu, kad šiais metais būrelių sąrašą papildė mokslinės krypties užsiėmimai. Jaunesniųjų (5-7 klasių) mokinių lauks biologijos mokytoja Živilė būrelyje ,,Aš jaunasis mokslininkas“, 8-II kl. – chemijos mokytojos Irmos vadovaujamas ,,Jaunasis tyrėjas“. Ugdyti mokinių pilietiškumą ir tautinį sąmoningumą šiemet pasiryžusi mokytoja Elona, kuri, baigusi specialius mokymus, vadovaus ,,Šaulių“ būreliui. Dar yra laiko pagalvoti ir pasirinkti, kokioje popamokinėje veikloje norėtųsi dalyvauti ir kokia veikla užsiimti. Vienuose užsiėmimuose gilinsite dalykų žinias, kituose šoksite ar dainuosite, pasinersite į tyrinėjimų ir atradimų labirintus, konstruosite robotus, sportuosite, rūpinsitės savo sveikata ir sieksite sportinių aukštumų… Jei patiems sunku apsispręsti, pasitarkite su tėveliais. Būrelių vadovai Jūsų lauks.

Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Boreišienė

bureliai dsc_0562 dsc_0563 dsc_0565 dsc_0566 dsc_0571 dsc_0574 dsc_0576 dsc_0586