gim_virselis1

BŪSIMŲ III-ŲJŲ GIMNAZINIŲ KLASIŲ DIENA

Kasmet Šėtos gimnazijoje organizuojama Būsimų III-ųjų klasių diena, kuri primena, kad jau laikas rinktis ne tik mokomuosius dalykus, kuriuos mokysimės trečioje ir ketvirtoje klasėje, bet ir tikslią savo studijų, karjeros kryptį.Šios dienos tikslas – pasirinkti mūsų gebėjimus atitinkančias mokymosi kryptis III klasėje. Per keturias pamokas atlikome įvairią veiklą. Vyko individualios karjeros konsultacijos su psichologėmis, atlikome kelis testus, kurie padėjo įvertinti save, savo gebėjimus, temperamentą ir mums tinkančias profesijas. Pats svarbiausias dalykas – bandymas sudaryti pradinį mokinio individualų planą, t. y. norimų mokytis dalykų ir lygių pasirinkimas. Visi šie užsiėmimai buvo labai vertingi ir įdomūs.

Ši diena mums  labai naudinga ir reikalinga, nes  konsultacijos, testai padėjo įtvirtinti žinias apie save ir savo karjerą, buvo lengviau pasirinkti mokomuosius dalykus ir lygius. Tikimės, jog šią dieną gautas žinias panaudosime tinkamai ir mokomuosius dalykus pasirinksime atsakingai..

 

Evelina Alūzaitė, IIb klasė

Bendrinti: