Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

BUVĘS GIMNAZISTAS – EUROPOS JAUNIMO KLUBŲ ČEMPIONŲ TAURĖS ČEMPIONAS!

Rugsėjo 19 d. Stambule (Turkija) vyko Europos jaunimo klubų čempionų taurės A grupės varžybos, kuriose kaip Klaipėdos „Nikės” vaikinų komandos narys dalyvavo buvęs mūsų gimnazijos mokinys Dominykas Petrosevičius. Trišuolio rungtyje, pasiekęs rezultatą 14,38 m, jis užėmė I-ąją vietą! Klubas „Nikė” užėmė šeštąją vietą ir išsaugojo vietą A grupėje. Šiuo metu Dominykas studijuoja Vytauto Didžiojo universitete verslo administravimą.

 Sveikiname Dominyką ir jo buvusį mokytoją Vladą Kiaulakį, pasiekusius tokį aukštą rezultatą!

dominikas

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal