gim_virselis1

BUVĘS MŪSŲ GIMNAZIJOS MOKINYS ADRIJUS GLEBAUSKAS – DALYVAVO LENGVOSIOS ATLETIKOS SUAUGUSIŲJŲ TAURĖS VARŽYBOSE

Jėgas Vilniuje bandė ir Lietuvos nacionalinės rinktinės kandidatai. Kovas stebėjusi Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) viceprezidentė Nijolė Medvedeva neslėpė, kad sportininkai jau pasiilgo varžybų.

Buvęs mūsų Gimnazijos mokinys – Adrijus Glebauskas šuolių į aukštį varžybose išsiskyrė 2 m 2 cm ūgiu.

Šią žiemą trenerių Audros Gavelytės ir Algio Baranausko auklėtinis norėtų peršokti 2 m 26 cm ir įvykdyti Europos vasaros čempionato Berlyne normatyvą.

„Tai – mano pagrindinis šios žiemos tikslas. Manau, kad tiek esu pajėgus peršokti. Normatyvas kažkam yra laimėjimas, o mano tikslas per čempionatą, jeigu jame tik dalyvausiu, kovoti dėl kuo aukštos vietos“, – sako 23 –ejų A. Glebauskas.

Jis – kėdainiškis, baigė rajono Šėtos gimnaziją. Šokinėti į aukštį pradėjo šeštoje klasėje. Adrijus turėjo puikų mokytoją ir trenerį Vladą Kiaulakį. Mėgėjiškai jaunasis sportininkas žaidė ir krepšinį.

Sausio 20 d. jis planuoja dalyvauti tarptautinėse varžybose Čekijoje.

Plačiau http://www.sportas.info/naujienos/41083-lengvaatleciai_pasiilgo_varzybu.html

Bendrinti: