Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

CHEMIJOS PAMOKA KITAIP

KALĖDŲ BELAUKIANT

Artėja gražiausios metų šventės. Trečiadienį (12 – 11 d.) gimnazijos chemijos kabinete vyko kūrybinės dirbtuvės ,,Kalėdų belaukiant“. Naudodami įvairias pačių namuose rastas ir į mokyklą atsineštas antrines žaliavas, gimnazistai (8, I g. ir II g. kl.) gamino Kalėdines atvirutes. Nereikalingos medžiagų skiautės, popieriaus likučiai, sagos, karoliukai, siūlai, seni žurnalai ir kt. mokinių kūrybinių idėjų ir kruopštaus darbo dėka virto meno kūriniais. Puikių atvirukų paroda chemijos kabinete laukia Jūsų apsilankant.J

Chemijos mokytoja Rita Lingienė

 

Blog Attachment
Atgal