Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

CHEMIJOS PRAKTIKOS DARBAS 8 KLASĖJE

20231206_105537

2023-12-06

2023 m. gruodžio 6 dieną 8 klasės mokiniams chemijos pamokos vyko naujoje mokyklos chemijos laboratorijoje. Mokiniai susipažino su darbo saugos chemijos laboratorijoje taisyklėmis, pamatė, kokios priemonės ir indai naudojami praktikos ir laboratorinių darbų metu. Vėliau mokiniai savarankiškai atliko praktikos darbą „Medžiagų tirpumas“, kėlė hipotezes, darė išvadas. Moksleiviai domėjosi įvairiais cheminiais indais, noriai atliko užduotis. Klasėje vyravo susikaupimas, rimtis ir susidomėjimas.

Chemijos mokytoja Ina Balčiūnienė

Blog Attachment
Atgal